Врегулювання спорів/Представництво інтересів в судах

  • Досудове врегулювання спорів (підготовка грунтовної правової позиції, направлення претензій, проведення медіації тощо);
  • Представництво інтересів клієнтів у судових інстанціях (адміністративне, цивільне, господарське судочинство) та підготовка усієї супутньої документації (позовні заяви, клопотання, відзиви, мирові угоди тощо);
  • Аналіз перспективи судового розгляду справи;
  • Супровід виконання судових рішень.
  • Представлення інтересів спадкоємця

Підхід дружньої команди Юридичної компанії “ЛоКрафт” до врегулювання спорів у судовому чи позасудовому порядку перш за все грунтується на визначенні та захисті економічних інтересів та цілей наших клієнтів, а вже потім на дотриманні всіх юридичних формальностей. Водночас ми гарантуємо нашим клієнтам законне та прозоре вирішення спірних ситуацій.

Враховуючи конкретні обставини справи, наші фахівці оберуть найбільш доступний та правильний спосіб вирішення спору з контрагентом, захистять інтереси клієнта перед різноманітними контролючими інстанціями.

У разі неможливості мирним шляхом вирішити справу ми готові надати Вам реальну оцінку перспективи судового розгляду справ без нав”язування непотрібних послуг та ініціювання завідомо програшних судових справ.

На фінальному етапі ми потурбуємося, щоб всі судові рішення винесені на Вашу користь були виконані максимально швидко та в повній мірі.