Карта поляка. Умови отримання, отримані переваги, та процедура отримання.

Карта поляка – документ, який підтверджує Вашу приналежність (походження) до польського етносу (народу).

Хто може отримати карту поляка:

Карту поляка можуть отримати особи які не мають польського громадянства, дозволу на постійне проживання в Республіці Польща та є громадянами країн східної Європи та деяких країн Азії (колишні радянські республіки).

Переваги від отримання карти поляка:

– безкоштовно, у тижневий термін, та в окремому вікні (по телефонному запису – “на завтра”) отримувати річну національну візу. Остання дозволить Вам багаторазово протягом року перетинати кордон з Республікою Польща. Оскільки, Польща є членом шенгенської зони – карта поляка буде виступати вашим паспортним документом при подорожуванні по країнах ЄС.

– безкоштовно навчатися як у загальній системі освіти, так і використовувати право на безкоштовне навчання у вищих навчальних закладах Польщі з можливістю отримувати стипендію на однакових правах з громадянами (поляками);

– вільне працевлаштування без необхідності отримання дозволів. Особливо актуально для представників АйТі індустрії, які можуть відкрити офіс в Польщі, працювати з клієнтами, відкривати банківські рахунки, та приймати участь у таких краудфандирських проектах, як Kickstarter.

– вільне створення бізнесу (відкриття фірми) у Польщі. Як наслідок доступ до банківський установ Європейського союзу. Також, у разі співпраці з європейським клієнтами (контрагентами), вони більше довірятимуть компанії з Польщі, надаватимуть додаткові преференції при укладені договорів.

– пільгові ціни на квитки при користуванні польським залізничним транспортом (поїздами)

– безкоштовна медицина у тому ж обсязі, що й для громадян Польщі;

– безкоштовне відвідування державних музеїв Польщі;

– спрощена процедура отримання громадянства.

Як отримати карту поляка.

– володіти на базовому рівні польською мовою;

– володіти інформацією про польські традиції, звичаї, історію;

– в присутності Консула підписати Декларацію про свою приналежність до польського народу;

– надати докази що ваші родичі (дід, баба, прадід, прабаба) – належали до польської національності або мали польське громадянство.

Як ми допомагаємо в отримані карти поляка:

– фахове консультування з питань: вивчення польської мови, традицій, культури; правильної поведінки при проведені співбесіди із консулом;

– документальне встановлення Вашої приналежності до польського народу шляхом проведення архівного пошуку до архівних установ, відділів цивільного стану, церковних книг, військових архівів, книг виборчих комісій України і Польщі.

Вартість послуг із здійснення архівного пошуку із встановлення польського походження:

– якщо Ви переконані що дідусь і бабуся були в метричних книгах записані як поляки – то супровід коштує 190 Євро;

– якщо ні дідусь, ні бабуся не виявилися поляками, -і потрібно робити вже розвідку (архівний пошук) серед прабабусь і прадідусів – це ще додатково + 280 Євро.

Контакти:
info@lawcraft.com.ua
066-834-03-81
або залиште свої контакти, у формі нижче, і ми Вам зателефонуємо.